פיתוח עסקי

לכל עסק יש פוטנציאל להצליח.

השאלה הנשאלת היא האם אתם רואים את הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם? או לחילופין האם אתם פועלים בכדי לממש את הפוטנציאל של העסק שלכם? ברוב הענפים במשק קיימת הצפה של חברות ועסקים, 95% מהעסקים בארץ הם עסקים קטנים ובינוניים, חלקם מצליחים יותר, חלקם מצליחים פחות וחלקם נופלים ונסגרים, רובם בשנת הפעילות הראשונה של העסק. מה ההבדל בין עסק מצליח לבין עסק שרק שורד? הרי שהבדל זה טמון באופן ובסגנון הניהול של העסק ואפשרויות הפיתוח העסקי אותן הוא יכול לממש.

 

מצעידים את העסק קדימה
פיתוח עסקי הוא היכולת לקחת את משאבי החברה, לנצל אותם באופן מקסימלי לטובת החברה ולמצוא הזדמנויות עסקיות שיכולות להעצים את העסק, לפתח אותו, לבדל אותו מהאחרים בתחום וליצור יתרון תחרותי משמעותי על פני העסקים הקיימים בשוק.

 

ניהול נכון = צמיחה עסקית
צורת הניהול העסקי יכולה להשפיע רבות על הצלחת העסק, ניהול לא נכון יכול ממנוע מהעסק להתרומם ולהצליח, ואפילו להפיל את העסק לחלוטין. הדבר מתחיל בדברים הקטנים, ביחס לעובדים, בקביעת נהלי עבודה מסודרים וממשיך עד לניהול אסטרטגי תקין, התנהלות מול לקוחות וספקים והתמודדות מול המתחרים הישירים והעקיפים בשוק.

 

ליווי ממוקד ומותאם לצרכים שלך
לא כל עסק זקוק למנהל פיתוח עסקי קבוע, אלא לפגישות ייעוץ סדירות אשר יכולות לעשות את ההבדל. אנחנו ב-A2C מציעים שירותי ייעוץ וליווי עסקי, הכוללים פיתוח עסקי, מציאת הזדמנויות עסקיות עבורכם, הדרכה, ייעוץ וליווי עד להשגת תוצאות. ייעוץ ניהולי, המתחיל בקביעת המטרות של העסק, דרך קביעת אסטרטגיה עסקית וארגונית ועד להנחלת תרבות ארגונית מתאימה, קביעת נהלי עבודה מוסדרים וליווי פרטני של פרויקטים ממוקדים וייעודיים. ניתן לשלב, במסגרת הפעילות והליווי העסקי-ניהולי גם שירות ניהול כספים, בניית תוכנית עסקית וניהול היישום שלה בפועל.

המומחים של A2C ילכו אתכם צעד אחרי צעד על מנת להביא אתכם לתוצאות העסקיות האיכותיות והטובות ביותר.