ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים

ישראל היא בין המדינות היזמיות בעולם, ורבים העסקים הקטנים והבינוניים בארץ. אולם, לצערנו מספר לא קטן של עסקים נסגר לאחר פרק זמן קצר. אם נסתכל במספרים הקרים, נתוודע למצב העגום – בשנה החולפת נסגרו קרוב ל-45,000 עסקים בארץ, כלומר, 850 עסקים בשבוע. יתרה מכך, מחקרים קובעים כי 30% מהעסקים הקטנים והבינוניים ייסגרו בחמש השנים הראשונות לפעילותם.

למה כל כך הרבה עסקים נסגרים? בגלל חוסר ידע! לא בהכרח חוסר ידע מקצועי בתחום העיסוק, אלא חוסר ידע בניהול העסק, חוסר ידע פיננסי בהתנהלות הפיננסית העסקית, חוסר ידע באשר להצבת מטרות והבנה לאן רוצים להגיע ועוד. איך צוברים ידע? לומדים, שואלים ומתייעצים.

ייעוץ נקודתי לעסק, ייקח את העסק שלך קדימה

אנחנו ב-A2C מציעים שירותי ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים בכדי שהעסק שלכם יצליח, ולא יהיה חלק מהסטטיסטיקה הקשה. שירותי הייעוץ יחלו בשלב הראשוני בו נבחן יחד את מטרת העסק, את הידע המקצועי שלכם בתחום, את קהל היעד הרלוונטי שלכם, את יכולת ההתפתחות של העסק ובעיקר את ההיתכנות להקמת העסק.

השלבים הבאים יהיו ייעוץ בהקמת העסק, בקבלת מימון חיצוני ובהתנהלות הפיננסית העסקית:

  • ייעוץ בהקמת העסק – בניית תוכנית עסקית נכונה וברורה היא אחד השלבים החשובים ביותר בהקמת העסק לשם הצלחתו ולשם קבלת מימון. בפתיחת עסק, עלינו לדווח לרשויות הרלוונטיות, בין אם העסק הוא עוסק פטור או מורשה, יחד נבחן את האפשרויות העומדות בפנינו ונקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם ועבור העסק.
  • ייעוץ וליווי בקבלת מימון חיצוני – בעזרת התוכנית העסקית תוכלו לקבל מימון חיצוני שבעזרתו תוכלו להתחיל לממש את חלומכם.
  • ייעוץ פיננסי עסקי – לאחר קבלת המימון, נעסוק בייעוץ פיננסי וכלכלי של העסק, החל מבניית תזרים בצורה נכונה ומדויקת ועד התנהלות נכונה מול הבנקים, הרשויות והמשקיעים.

מספר מפגשים בלבד יכול לעשות את כל ההבדל

חשוב לזכור שלא כל עסק זקוק לליווי קבוע לאורך זמן. ברוב המקרים ייעוץ קצר, בין 6-12 מפגשים, יכול לעשות את ההבדל, ולהשיג לכם את ההצלחה הנכספת. בפגישות תוכלו לרכוש ידע נרחב ובעיקר כלים להצלחת העסק ולהובלתו קדימה. חברתנו ליוותה עשרות עסקים לאורך שנות פעילותה ומבינה היטב כי ההצלחה שלכם – היא ההצלחה שלנו!

גם אם אתם בתחילת הדרך, ובתוככם מקנן החשש והפחד מכישלון דעו שעם הליווי, הייעוץ וההדרכה שלנו, העסק שלכם יוכל להמריא.