ייעוץ למשפחות עם עסק

בישראל של ימינו רבים בוחרים לצאת לדרך עצמאית, לפתוח עסק ולעבוד עבור עצמם ולנסות להגשים חלומות.

פתחתם עסק? בעלי עסק קיים? יפה! אבל עשו זאת נכון. זכרו – לא מעט בעיות, בתקציב העסקי והמשפחתי, מתחילות אם לא מנהלים נכון  את יחסי הגומלין בין שניהם. הן לעסק והן למשק הבית יש צרכים משתנים לפי חודשי השנה, על מנת שהבית לא ייקח משאבים שחיוניים לעסק להתפתחות, מצד שני, שהעסק לא יגרור את הבית להתחייבויות מכבידות, צריך לפתח כלים ברורים ולתכנן מראש כך שההחלטות יהיו מתוך מחשבה ולא אילתור.

אז מה עושים? איך עושים את זה נכון? מתייעצים! ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

A2C ליוותה עשרות משפחות בהם אחד,  או אפילו שני בני הזוג בעלי עסק עצמאי והיו זקוקים לסיוע בניהול כלכלי ופיננסי נכון של העסק אל מול צרכי המשפחה המשתנים. ” סוף מעשה במחשבה תחילה ” חוסך צרות רבות שניתן להימנע מהן.

 

התקציב המשפחתי, התקציב העסקי ומה שבינהם
רוב העסקים החדשים שקמים מנסים לצמצם עלויות והוצאות עד כמה שאפשר, לכן הם מתפתים לוותר על ההוצאה הכרוכה בניהול חשבון בנק נפרד עבור העסק ומתנהלים עם חשבון הבנק הקיים – זה שדרכו מתנהל התקציב המשפחתי. חשוב מאוד לקיים הפרדה מוחלטת בין הפעילות הכלכלית העסקית ובין הפעילות הכלכלית המשפחתית. יש לקיים תקציב נפרד עבור כל אחד מהם כדי לדעת מהי ההכנסה המדויקת של העסק, מה גובה ההוצאות ובעיקר כמה הוא מרוויח. הקשר היחיד שצריך להיות בין שני החשבונות הוא הפרשת משכורת מחשבון העסק לחשבון המשפחה פעם בחודש.

המומחים של A2C יסייעו לכם לבצע את ההפרדה בין החשבון והתקציב העסקי לבין התקציב המשפחתי בצורה נכונה, יעזרו לכם לבנות תזרים כספי, יבנו יחד איתכם תוכנית כלכלית משפחתית ועסקית וילמדו אתכם כלים להתנהלות פיננסית נכונה הן בבית ובעסק.

התנהלות כלכלית נכונה צריכה להיות דרך חיים, אנחנו כאן כדי לסייע, לייעץ, להדריך וללוות אתכם ואת בני המשפחה שלכם לחיים מאוזנים כלכלית ולרוגע.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לחיים החדשים שלכם. הפגישה הראשונה ללא עלות.